75 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:14
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Radio
nr. 621303

Radio, Centrum, 1900-talets senare hälft, L=59

Anmärkningar: Bruksslitage, kontakt saknas

Budgivare 2 2022-05-24 18:43:41 75 kr
Budgivare 1 2022-05-22 19:09:44 50 kr