Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:16
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skivspelare
nr. 621304

Skivspelare, RT-verken

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 18:43:25 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 13:18:58 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 23:32:22 50 kr