Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:29
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vilfåtöljer IKEA Pixbo
nr. 621305

Vilfåtöljer IKEA Pixbo Poäng ett par

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 10 2022-05-23 19:26:05 2 000 kr
Budgivare 5 2022-05-23 19:11:20 1 900 kr
Budgivare 5 2022-05-23 18:34:54 1 200 kr
Budgivare 7 2022-05-23 12:27:45 1 100 kr
Budgivare 9 2022-05-22 09:30:21 1 000 kr
Budgivare 7 2022-05-20 22:40:56 950 kr
Budgivare 9 2022-05-22 09:30:16 950 kr
Budgivare 7 2022-05-20 22:40:56 900 kr
Budgivare 9 2022-05-22 09:30:09 850 kr
Budgivare 7 2022-05-20 22:40:56 800 kr
Budgivare 8 2022-05-21 19:45:50 750 kr
Budgivare 7 2022-05-20 22:40:56 700 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:27:42 650 kr
Budgivare 5 2022-05-18 05:39:25 600 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:27:42 550 kr
Budgivare 6 2022-05-17 20:48:10 500 kr
Budgivare 6 2022-05-17 20:48:10 450 kr
Budgivare 2 2022-05-17 22:27:03 400 kr
Budgivare 6 2022-05-17 20:48:10 250 kr
Budgivare 5 2022-05-17 08:17:26 200 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:36:13 175 kr
Budgivare 4 2022-05-17 07:56:19 150 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:36:13 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 22:40:41 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:36:13 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:30:49 50 kr