Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:39
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampa IKEA
nr. 621309

Golvlampa IKEA metall trä H=147

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 2 2022-05-23 19:36:48 550 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:34:38 500 kr
Budgivare 2 2022-05-23 19:31:35 450 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:34:09 450 kr
Budgivare 2 2022-05-23 19:31:35 400 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:33:44 350 kr
Budgivare 2 2022-05-23 19:31:35 300 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:29:25 250 kr
Budgivare 2 2022-05-23 19:24:29 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 19:29:07 200 kr
Budgivare 2 2022-05-23 19:24:29 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:05:41 150 kr
Budgivare 4 2022-05-22 21:24:46 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 19:41:53 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 00:45:59 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 22:05:05 50 kr