Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Varuvagn
nr. 621312

Varuvagn, metall, H=158 B=78

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 16:58:06 450 kr
Budgivare 4 2022-05-23 19:52:33 400 kr
Budgivare 3 2022-05-22 22:38:04 350 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:20:14 300 kr
Budgivare 3 2022-05-22 22:38:02 300 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:20:14 250 kr
Budgivare 3 2022-05-22 22:37:59 200 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:20:14 175 kr
Budgivare 3 2022-05-22 22:37:56 150 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:20:14 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 22:37:53 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 10:20:14 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 11:35:14 50 kr