Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:33
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Pluntor
nr. 621322

Pluntor, 4 st, glas, 18-1900-tal, H=18 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-05-24 19:30:32 300 kr
Budgivare 3 2022-05-24 17:26:10 250 kr
Budgivare 2 2022-05-24 19:30:05 200 kr
Budgivare 3 2022-05-24 17:26:10 175 kr
Budgivare 5 2022-05-21 23:54:17 150 kr
Budgivare 4 2022-05-20 18:12:45 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 00:39:56 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:03:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 20:10:00 50 kr