Auktionen avslutad:
1 900 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:37
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bumling
nr. 621332

Bumling plast Atelje Lyktan D= 40

Anmärkningar: repor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 11 2022-05-22 22:02:27 1 900 kr
Budgivare 9 2022-05-22 12:13:04 1 800 kr
Budgivare 11 2022-05-22 22:02:23 1 800 kr
Budgivare 9 2022-05-22 12:13:04 1 700 kr
Budgivare 11 2022-05-22 22:02:18 1 600 kr
Budgivare 9 2022-05-22 12:13:04 1 500 kr
Budgivare 11 2022-05-22 22:02:15 1 400 kr
Budgivare 9 2022-05-22 12:13:04 1 300 kr
Budgivare 11 2022-05-22 22:02:10 1 200 kr
Budgivare 9 2022-05-21 19:13:32 1 100 kr
Budgivare 6 2022-05-22 08:58:48 1 000 kr
Budgivare 9 2022-05-21 19:13:32 950 kr
Budgivare 6 2022-05-22 08:58:35 900 kr
Budgivare 9 2022-05-21 19:13:32 850 kr
Budgivare 6 2022-05-22 08:58:30 800 kr
Budgivare 9 2022-05-21 19:13:32 750 kr
Budgivare 10 2022-05-21 23:14:09 700 kr
Budgivare 9 2022-05-21 19:13:21 650 kr
Budgivare 6 2022-05-21 14:40:36 600 kr
Budgivare 8 2022-05-20 16:30:17 550 kr
Budgivare 6 2022-05-19 20:33:43 500 kr
Budgivare 7 2022-05-19 19:20:37 450 kr
Budgivare 6 2022-05-18 09:14:56 400 kr
Budgivare 2 2022-05-17 15:57:46 350 kr
Budgivare 5 2022-05-17 15:49:30 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 13:58:23 250 kr
Budgivare 4 2022-05-17 11:15:31 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 09:27:52 175 kr
Budgivare 1 2022-05-17 09:22:03 150 kr
Budgivare 2 2022-05-16 21:30:42 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 20:56:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 20:53:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:10:51 50 kr