Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:54
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Luftpistol
nr. 621346

Luftpistol, Hatsan Mod 25

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 9 2022-05-24 19:51:40 600 kr
Budgivare 8 2022-05-24 19:11:52 550 kr
Budgivare 7 2022-05-23 20:32:34 500 kr
Budgivare 6 2022-05-21 19:57:29 450 kr
Budgivare 5 2022-05-19 21:23:04 400 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:27:23 350 kr
Budgivare 4 2022-05-19 17:39:42 300 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:27:23 250 kr
Budgivare 4 2022-05-19 17:39:25 200 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:27:23 175 kr
Budgivare 3 2022-05-18 10:36:21 150 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:27:23 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 10:36:18 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 20:27:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:59:09 50 kr