Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:53
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampfot
nr. 621357

Bordslampfot metall på marmorfot H=54

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-05-20 01:32:45 350 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:56:42 300 kr
Budgivare 2 2022-05-20 01:32:45 250 kr
Budgivare 4 2022-05-23 18:56:19 200 kr
Budgivare 2 2022-05-20 01:32:45 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 14:56:13 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 01:32:45 125 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:10:17 100 kr
Budgivare 1 2022-05-16 21:10:17 50 kr