Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:57
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Galileo
nr. 621360

Galileo termometer, H= 37 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 1 2022-05-23 19:54:07 350 kr
Budgivare 6 2022-05-23 19:53:07 300 kr
Budgivare 1 2022-05-23 19:52:39 250 kr
Budgivare 6 2022-05-23 19:52:55 250 kr
Budgivare 1 2022-05-23 19:52:39 175 kr
Budgivare 5 2022-05-23 15:31:46 150 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:37:13 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 08:12:01 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 22:14:04 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 10:01:07 50 kr