Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:09
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Trälådor
nr. 621403

Trälådor äldre 6 st 56x38

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 6 2022-05-23 20:06:05 175 kr
Budgivare 5 2022-05-23 12:50:44 150 kr
Budgivare 4 2022-05-22 19:48:19 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 09:55:46 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 19:52:55 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 10:27:07 50 kr