1 100 kr
Avslutas: 25 MAJ 20:04
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 621489

Taklampa, PH-5, Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets andra hälft, diameter 50 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 11 2022-05-25 16:05:11 1 100 kr
Budgivare 12 2022-05-25 17:34:18 1 100 kr
Budgivare 11 2022-05-25 16:05:11 1 000 kr
Budgivare 6 2022-05-25 17:13:27 950 kr
Budgivare 11 2022-05-25 16:05:11 900 kr
Budgivare 6 2022-05-25 17:13:18 850 kr
Budgivare 11 2022-05-25 16:05:11 800 kr
Budgivare 6 2022-05-24 22:23:43 750 kr
Budgivare 10 2022-05-24 11:17:57 700 kr
Budgivare 6 2022-05-24 22:23:10 700 kr
Budgivare 10 2022-05-24 11:17:57 650 kr
Budgivare 6 2022-05-24 22:23:01 600 kr
Budgivare 10 2022-05-24 11:17:57 550 kr
Budgivare 9 2022-05-23 20:22:41 500 kr
Budgivare 6 2022-05-23 08:06:44 450 kr
Budgivare 8 2022-05-22 19:14:22 400 kr
Budgivare 7 2022-05-21 23:12:57 350 kr
Budgivare 6 2022-05-21 19:15:19 300 kr
Budgivare 5 2022-05-19 21:09:07 250 kr
Budgivare 4 2022-05-18 22:59:47 200 kr
Budgivare 3 2022-05-18 21:10:52 175 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:20:22 150 kr
Budgivare 3 2022-05-18 21:10:48 125 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:20:22 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:05:53 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:20:22 50 kr