Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:30
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Brickor
nr. 621495

Brickor bestick

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-05-24 19:06:14 100 kr
Budgivare 2 2022-05-24 18:32:44 75 kr
Budgivare 1 2022-05-24 16:12:35 50 kr