Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Linnedukar
nr. 621501

Linnedukar mm bla Blekingesömnad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-05-24 19:06:06 400 kr
Budgivare 3 2022-05-24 14:11:35 350 kr
Budgivare 6 2022-05-23 22:43:27 300 kr
Budgivare 3 2022-05-23 09:40:17 250 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:37:02 200 kr
Budgivare 5 2022-05-23 00:24:11 175 kr
Budgivare 3 2022-05-22 19:07:40 150 kr
Budgivare 4 2022-05-22 09:36:51 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 10:34:00 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 22:07:33 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 19:58:11 50 kr