Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 MAJ 20:12
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Smycken
nr. 621511

Smycken, bijouterier, smyckeskrin mm

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 3 2022-05-25 20:09:59 650 kr
Budgivare 8 2022-05-25 10:45:34 600 kr
Budgivare 7 2022-05-25 00:42:54 550 kr
Budgivare 8 2022-05-25 10:45:28 550 kr
Budgivare 7 2022-05-25 00:42:17 500 kr
Budgivare 8 2022-05-23 10:22:30 450 kr
Budgivare 7 2022-05-22 01:48:59 400 kr
Budgivare 8 2022-05-23 06:48:59 350 kr
Budgivare 7 2022-05-22 01:48:20 300 kr
Budgivare 6 2022-05-20 12:52:56 250 kr
Budgivare 5 2022-05-20 07:57:34 200 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:44:23 175 kr
Budgivare 4 2022-05-19 22:41:33 150 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:44:23 125 kr
Budgivare 3 2022-05-19 01:17:27 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:44:23 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:20:11 50 kr