Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:12
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nintendo Gamecube
nr. 621577

Nintendo Gamecube + spel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 8 2022-05-23 21:12:33 1 000 kr
Budgivare 9 2022-05-24 12:23:10 950 kr
Budgivare 8 2022-05-23 21:12:33 900 kr
Budgivare 9 2022-05-24 12:23:01 850 kr
Budgivare 8 2022-05-23 21:12:33 650 kr
Budgivare 7 2022-05-20 12:39:18 600 kr
Budgivare 7 2022-05-20 12:39:18 550 kr
Budgivare 6 2022-05-20 11:13:59 500 kr
Budgivare 6 2022-05-20 11:13:59 450 kr
Budgivare 4 2022-05-19 18:33:57 400 kr
Budgivare 4 2022-05-19 18:33:57 250 kr
Budgivare 5 2022-05-20 08:18:04 200 kr
Budgivare 4 2022-05-19 18:33:57 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 21:19:09 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:48:35 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:40:16 50 kr