Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:14
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Play Mobil
nr. 621579

Play Mobil borg mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-23 19:06:42 75 kr
Budgivare 1 2022-05-23 13:21:52 50 kr