650 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:24
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Fotogenlampa
nr. 621618

Fotogenlampa glas med målad dekor, 1900-talets första hälft, höjd 62 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 5 2022-05-26 18:39:21 650 kr
Budgivare 3 2022-05-26 18:32:50 600 kr
Budgivare 5 2022-05-26 17:34:54 550 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:34:02 500 kr
Budgivare 4 2022-05-26 09:47:38 500 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:34:02 450 kr
Budgivare 4 2022-05-26 09:47:34 400 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:34:02 350 kr
Budgivare 1 2022-05-19 20:19:24 300 kr
Budgivare 2 2022-05-19 21:46:56 250 kr
Budgivare 1 2022-05-19 20:19:24 50 kr