Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:30
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Necessär Louis Vuitton
nr. 621620

Necessär Louis Vuitton "trousse toilette 18" B=18

Anmärkningar: Bruksslitage, skadad dragkedja. Konditionsbeskrivning ändrad 2022-05-20, 16:49

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 13 2022-05-25 19:27:35 850 kr
Budgivare 12 2022-05-25 19:26:42 800 kr
Budgivare 12 2022-05-25 19:26:42 650 kr
Budgivare 11 2022-05-25 11:59:05 600 kr
Budgivare 11 2022-05-25 00:49:12 550 kr
Budgivare 10 2022-05-24 18:24:55 500 kr
Budgivare 9 2022-05-22 13:42:22 450 kr
Budgivare 8 2022-05-19 11:46:31 400 kr
Budgivare 2 2022-05-19 06:36:08 350 kr
Budgivare 6 2022-05-18 22:31:03 300 kr
Budgivare 6 2022-05-18 22:31:03 250 kr
Budgivare 7 2022-05-18 23:41:54 200 kr
Budgivare 6 2022-05-18 22:31:03 175 kr
Budgivare 5 2022-05-18 21:50:11 150 kr
Budgivare 4 2022-05-18 20:27:25 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 19:59:28 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 19:43:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 19:39:31 50 kr