Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:32
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bärnstenar
nr. 621624

Bärnstenar, längd 4 cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 7 2022-05-26 16:11:07 700 kr
Budgivare 8 2022-05-26 18:33:45 650 kr
Budgivare 7 2022-05-26 16:11:07 600 kr
Budgivare 4 2022-05-26 14:42:05 550 kr
Budgivare 6 2022-05-26 13:36:39 500 kr
Budgivare 4 2022-05-25 09:31:27 450 kr
Budgivare 6 2022-05-24 18:22:58 400 kr
Budgivare 4 2022-05-21 10:25:03 350 kr
Budgivare 5 2022-05-21 15:08:25 300 kr
Budgivare 4 2022-05-21 10:25:03 250 kr
Budgivare 5 2022-05-21 15:08:15 200 kr
Budgivare 4 2022-05-20 22:56:35 175 kr
Budgivare 3 2022-05-20 22:17:28 150 kr
Budgivare 4 2022-05-20 18:39:58 125 kr
Budgivare 3 2022-05-19 22:07:56 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:41:40 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 19:32:45 50 kr