Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:33
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Game
nr. 621628

Game & watch Nintendo Donkey Kong + Gameboy Color

Anmärkningar: Ej testade på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 10 2022-05-24 12:23:34 650 kr
Budgivare 5 2022-05-23 20:47:20 600 kr
Budgivare 9 2022-05-23 13:52:27 550 kr
Budgivare 8 2022-05-23 10:52:02 500 kr
Budgivare 9 2022-05-23 13:51:31 450 kr
Budgivare 8 2022-05-23 10:52:02 400 kr
Budgivare 6 2022-05-21 10:06:05 350 kr
Budgivare 7 2022-05-22 01:45:37 300 kr
Budgivare 6 2022-05-21 10:05:44 175 kr
Budgivare 5 2022-05-20 18:12:06 150 kr
Budgivare 4 2022-05-20 08:17:56 125 kr
Budgivare 3 2022-05-19 21:12:59 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 16:56:09 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 11:07:02 50 kr