Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:38
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 621640

Armbandsur, Time Force, ej använd. Diameter ca 39 mm

Anmärkningar: Kontrollerad 1 dygn, håller tiden bra. Från nedlagt urmakeri.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-05-24 22:57:27 100 kr
Budgivare 2 2022-05-24 15:27:34 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 18:54:31 50 kr