Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:46
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Cirkelsåg Makita DSS610Z
nr. 621657

Cirkelsåg Makita DSS610Z, sladdlös

Anmärkningar: Obeg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 8 2022-05-23 14:39:26 1 500 kr
Budgivare 7 2022-05-23 20:54:31 1 500 kr
Budgivare 8 2022-05-23 14:39:26 1 400 kr
Budgivare 7 2022-05-23 20:54:23 1 300 kr
Budgivare 8 2022-05-23 14:39:26 1 200 kr
Budgivare 7 2022-05-20 16:16:02 1 100 kr
Budgivare 4 2022-05-19 10:43:45 1 000 kr
Budgivare 6 2022-05-19 13:15:07 950 kr
Budgivare 4 2022-05-18 22:12:09 900 kr
Budgivare 5 2022-05-19 00:31:48 850 kr
Budgivare 4 2022-05-18 22:12:09 800 kr
Budgivare 5 2022-05-19 00:31:45 750 kr
Budgivare 4 2022-05-18 22:12:09 700 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:19:39 650 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:50:04 600 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:19:33 600 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:50:04 550 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:16:39 500 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:16:39 450 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:49:58 400 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:16:39 125 kr
Budgivare 3 2022-05-18 20:49:53 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 20:16:29 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 20:03:07 50 kr