Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:56
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsklockor Certina Waterking
nr. 621679

Herrarmbandsklockor Certina Waterking 275 + Timex mekaniska double 3,3 och mindre

Anmärkningar: Certinan går igång Timex rep objekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-05-25 19:40:02 175 kr
Budgivare 4 2022-05-25 00:40:12 150 kr
Budgivare 3 2022-05-25 18:48:35 150 kr
Budgivare 4 2022-05-25 00:40:12 125 kr
Budgivare 3 2022-05-24 22:51:46 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 21:57:08 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 18:51:27 50 kr