Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Instruktionsböcker
nr. 621699

Instruktionsböcker 2 st VW Limousine och Cabriolet + Austin A55 Cambridge

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-05-26 20:24:46 350 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:04:17 300 kr
Budgivare 4 2022-05-26 20:24:43 300 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:04:17 250 kr
Budgivare 4 2022-05-26 20:24:41 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:04:17 175 kr
Budgivare 4 2022-05-26 20:24:38 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:04:17 125 kr
Budgivare 3 2022-05-26 18:42:35 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 13:04:17 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 20:49:05 50 kr