500 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:46
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Kompass
nr. 621700

Kompass, Preisler Malmö, 1900-talets första hälft, diameter 17 cm + trälåda

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Budgivare 6 2022-05-26 20:19:26 500 kr
Budgivare 5 2022-05-26 20:09:44 450 kr
Budgivare 3 2022-05-25 11:29:45 400 kr
Budgivare 4 2022-05-23 23:29:50 350 kr
Budgivare 4 2022-05-23 23:29:50 250 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:04:17 200 kr
Budgivare 4 2022-05-23 23:29:23 200 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:04:17 175 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:32:12 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:32:12 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 23:26:45 50 kr