Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:48
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 621704

Armbandsur 2 st Certina och Tissot, quartz, diameter 33 mm och mindre

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-05-26 19:58:07 250 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:16:51 200 kr
Budgivare 2 2022-05-26 18:56:49 175 kr
Budgivare 4 2022-05-26 18:31:12 150 kr
Budgivare 2 2022-05-25 19:32:07 125 kr
Budgivare 3 2022-05-25 16:57:51 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 15:57:34 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 23:01:10 50 kr