Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 MAJ 21:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Smycken
nr. 621747

Smycken, skärp, delvis silver, längd 87 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-05-25 01:04:13 200 kr
Budgivare 2 2022-05-26 13:48:49 200 kr
Budgivare 5 2022-05-25 01:04:13 175 kr
Budgivare 3 2022-05-24 19:47:07 150 kr
Budgivare 4 2022-05-24 17:05:38 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 20:33:20 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 13:21:33 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 08:46:20 50 kr