Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vilhelm Moberg
nr. 621753

Vilhelm Moberg skinnband

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-05-25 22:06:21 150 kr
Budgivare 3 2022-05-24 19:41:34 125 kr
Budgivare 3 2022-05-23 21:03:57 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 18:38:52 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 23:35:34 50 kr