Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:31
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kappa Italien
nr. 621759

Kappa Italien

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 2 2022-05-23 20:55:10 175 kr
Budgivare 1 2022-05-20 17:32:52 150 kr
Budgivare 1 2022-05-20 08:54:09 50 kr