Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Hattar
nr. 621767

Hattar i olika storlekar. 50/60 tal.

Anmärkningar: Bruksslitage.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 1 2022-05-24 19:56:41 450 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:36:40 400 kr
Budgivare 1 2022-05-20 10:41:13 350 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:18:30 300 kr
Budgivare 1 2022-05-20 10:41:08 300 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:18:30 250 kr
Budgivare 1 2022-05-20 10:40:56 200 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:18:30 125 kr
Budgivare 1 2022-05-20 10:40:45 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 19:18:30 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:08:10 50 kr