Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:54
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Grisar
nr. 621805

Grisar terrakotta + kaffekvarn mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-05-26 17:10:30 250 kr
Budgivare 2 2022-05-20 08:49:55 200 kr
Budgivare 3 2022-05-26 17:10:10 200 kr
Budgivare 2 2022-05-20 08:49:55 175 kr
Budgivare 3 2022-05-23 21:47:47 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 08:49:55 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 04:00:01 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 08:49:32 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 23:31:04 50 kr