600 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:01
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Marinmålning
nr. 621870

Marinmålning, oidentifierad konstnär, signerad H Lindström, olja på duk, 63 X 44 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 6 2022-05-27 19:58:16 600 kr
Budgivare 5 2022-05-27 19:58:09 550 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:57:10 500 kr
Budgivare 5 2022-05-27 19:57:49 500 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:56:44 450 kr
Budgivare 5 2022-05-27 19:56:54 450 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:56:35 400 kr
Budgivare 5 2022-05-27 19:56:09 350 kr
Budgivare 4 2022-05-27 19:54:40 300 kr
Budgivare 3 2022-05-27 17:05:51 250 kr
Budgivare 4 2022-05-27 19:54:06 250 kr
Budgivare 3 2022-05-27 17:05:51 200 kr
Budgivare 2 2022-05-26 17:27:01 175 kr
Budgivare 3 2022-05-27 12:18:07 175 kr
Budgivare 2 2022-05-26 17:27:01 150 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:21:04 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:21:04 100 kr
Budgivare 2 2022-05-24 20:51:08 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:21:04 50 kr