Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampor
nr. 621893

Golvlampor 2 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-05-26 20:09:43 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 19:44:16 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 09:08:52 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 23:08:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 20:54:42 50 kr