Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:42
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Böcker
nr. 621946

Böcker om Japanska tatueringar 5st, bla The Horiyoshi collection

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 5 2022-05-27 17:37:06 1 400 kr
Budgivare 6 2022-05-26 14:12:19 1 300 kr
Budgivare 5 2022-05-22 11:41:30 1 200 kr
Budgivare 5 2022-05-22 11:41:30 850 kr
Budgivare 6 2022-05-26 13:06:51 800 kr
Budgivare 5 2022-05-22 11:41:30 550 kr
Budgivare 6 2022-05-26 13:06:32 500 kr
Budgivare 5 2022-05-22 11:41:17 200 kr
Budgivare 4 2022-05-21 23:09:07 175 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:41:14 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 23:09:04 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:41:14 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 23:22:07 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:41:14 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 19:44:02 50 kr