550 kr
Avslutas: 28 MAJ 19:50
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 622021

Bordslampa 1930-tal, höjd 30 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, senare bemålning

Budgivare 9 2022-05-25 14:10:58 550 kr
Budgivare 10 2022-05-27 19:47:45 500 kr
Budgivare 9 2022-05-25 14:10:58 400 kr
Budgivare 8 2022-05-24 01:15:28 350 kr
Budgivare 6 2022-05-22 07:33:36 300 kr
Budgivare 7 2022-05-23 10:53:53 300 kr
Budgivare 6 2022-05-22 07:33:36 175 kr
Budgivare 5 2022-05-22 05:33:09 150 kr
Budgivare 4 2022-05-21 21:27:11 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:36:02 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:10:47 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 19:55:30 50 kr