Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 28 MAJ 20:00
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 622028

Armbandsur 2 st Beril och Invicta, quartz, diameter 45 mm och mindre

Anmärkningar: Mindre bruksslitage, fungerar vid inskrivning, Sikö Auktioner garanterar ej funktionen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 6 2022-05-24 17:34:55 800 kr
Budgivare 4 2022-05-24 22:46:16 750 kr
Budgivare 6 2022-05-24 17:34:55 700 kr
Budgivare 4 2022-05-24 19:06:56 650 kr
Budgivare 6 2022-05-24 17:34:55 600 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:10:19 550 kr
Budgivare 4 2022-05-22 15:58:32 500 kr
Budgivare 3 2022-05-21 20:33:05 450 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:03:58 400 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:16:06 350 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:03:58 300 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:15:57 250 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:03:58 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:15:50 175 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:03:58 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:15:41 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:03:58 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:15:36 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:03:58 50 kr