700 kr
Avslutas: 28 MAJ 20:04
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Årsur
nr. 622030

Årsur, Schatz, 1900-talets andra hälft, höjd 29 cm

Anmärkningar: Ej testad, bruksslitage

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 4 2022-05-28 19:57:36 700 kr
Budgivare 5 2022-05-28 13:28:59 650 kr
Budgivare 6 2022-05-28 18:02:13 650 kr
Budgivare 5 2022-05-28 13:28:51 600 kr
Budgivare 6 2022-05-28 10:24:46 550 kr
Budgivare 6 2022-05-28 10:24:46 500 kr
Budgivare 4 2022-05-23 22:35:33 450 kr
Budgivare 5 2022-05-23 12:36:20 400 kr
Budgivare 4 2022-05-22 22:46:58 350 kr
Budgivare 3 2022-05-21 22:32:22 300 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:20:41 250 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:15:23 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:20:30 175 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:15:23 150 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:20:25 125 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:15:23 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:20:20 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:15:23 50 kr