Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 28 MAJ 20:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kikare
nr. 622033

Kikare 25-75 x 80 + bordsstativ, längd 43 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-05-28 17:00:41 450 kr
Budgivare 5 2022-05-27 23:21:21 400 kr
Budgivare 6 2022-05-28 17:00:24 400 kr
Budgivare 5 2022-05-23 00:39:52 350 kr
Budgivare 4 2022-05-22 14:50:07 300 kr
Budgivare 1 2022-05-22 07:09:51 250 kr
Budgivare 3 2022-05-21 21:38:15 200 kr
Budgivare 1 2022-05-22 07:09:42 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 21:38:15 150 kr
Budgivare 1 2022-05-22 07:09:32 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 21:38:15 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:39:47 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 20:17:34 50 kr