Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:59
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 622048

Golvlampa mässing 1970-tal H=133

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-05-27 17:32:52 250 kr
Budgivare 5 2022-05-27 18:36:15 200 kr
Budgivare 4 2022-05-27 17:32:52 175 kr
Budgivare 5 2022-05-27 18:36:12 150 kr
Budgivare 4 2022-05-27 17:32:52 125 kr
Budgivare 3 2022-05-26 20:11:26 100 kr
Budgivare 2 2022-05-23 20:07:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-22 17:39:47 50 kr