Auktionen avslutad:
3 600 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:09
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvfotogenlampa
nr. 622050

Golvfotogenlampa med el tot H=177

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (40 bud)
Budgivare 6 2022-05-27 20:03:15 3 600 kr
Budgivare 9 2022-05-27 20:06:36 3 500 kr
Budgivare 6 2022-05-27 20:03:15 3 400 kr
Budgivare 9 2022-05-27 20:05:34 3 300 kr
Budgivare 6 2022-05-27 20:03:15 3 200 kr
Budgivare 9 2022-05-27 20:04:49 3 100 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:59:13 3 000 kr
Budgivare 9 2022-05-27 20:02:55 2 900 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:59:13 2 700 kr
Budgivare 9 2022-05-27 20:02:27 2 600 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:59:13 2 500 kr
Budgivare 9 2022-05-27 20:01:31 2 400 kr
Budgivare 6 2022-05-27 19:59:13 2 000 kr
Budgivare 7 2022-05-27 18:42:03 1 900 kr
Budgivare 7 2022-05-27 18:42:03 1 800 kr
Budgivare 9 2022-05-27 19:46:31 1 700 kr
Budgivare 7 2022-05-27 18:42:03 1 600 kr
Budgivare 8 2022-05-27 18:36:25 1 500 kr
Budgivare 8 2022-05-27 18:36:25 1 400 kr
Budgivare 7 2022-05-27 17:44:15 1 300 kr
Budgivare 7 2022-05-27 17:44:15 1 200 kr
Budgivare 1 2022-05-27 18:11:47 1 100 kr
Budgivare 7 2022-05-27 17:44:15 1 000 kr
Budgivare 1 2022-05-26 22:11:07 950 kr
Budgivare 1 2022-05-26 22:10:16 900 kr
Budgivare 6 2022-05-26 21:10:49 850 kr
Budgivare 6 2022-05-26 21:10:49 600 kr
Budgivare 1 2022-05-26 22:10:08 550 kr
Budgivare 6 2022-05-26 21:10:49 400 kr
Budgivare 5 2022-05-24 17:43:06 350 kr
Budgivare 4 2022-05-21 23:07:36 300 kr
Budgivare 3 2022-05-21 00:21:54 250 kr
Budgivare 2 2022-05-20 23:26:12 200 kr
Budgivare 3 2022-05-21 00:21:50 200 kr
Budgivare 2 2022-05-20 23:26:12 175 kr
Budgivare 3 2022-05-21 00:21:46 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 23:26:12 125 kr
Budgivare 3 2022-05-21 00:21:40 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 23:26:12 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 20:47:58 50 kr