Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 27 MAJ 20:27
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 622110

Taklampa funkisstil D= 60

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-27 12:21:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-23 20:55:34 50 kr