Skolplansch, 73x96. Föremålet säljs i sammarbete med Team Rynkeby till förmån för barncancerstiftelsen i Danmark, Sverige, Finland, Norge, Tyskland och Schweiz, hela summan går oavkortat till ändamålet.
Anmärkningar: Repor, kantskador
Detta föremål ingår i temaauktionen Auction of Hope - en välgörenhetsauktion med syfte att samla in pengar till barn med allvarliga sjukdomar. Alla intäkter från auktionen går oavkortat till Team Rynkeby God Morgon och deras verksamhet. Läs mer här.
Budgivare 3 | 2022-06-13 21:18:41 | 125 kr |
Budgivare 1 | 2022-06-13 17:54:42 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2022-06-13 19:29:24 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2022-06-13 17:54:42 | 50 kr |