Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 23 JUN 19:36
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Wiwen Nilsson
nr. 626664

Wiwen Nilsson, Örhängen ett par, silver, Lund 1950 och 1957, stavarnas längd 10 mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 8 2022-06-23 13:55:17 2 000 kr
Budgivare 9 2022-06-23 19:33:46 1 900 kr
Budgivare 8 2022-06-22 13:10:41 1 800 kr
Budgivare 3 2022-06-20 22:27:26 1 700 kr
Budgivare 3 2022-06-20 22:27:26 1 600 kr
Budgivare 7 2022-06-21 20:00:01 1 500 kr
Budgivare 3 2022-06-20 22:27:26 1 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 16:53:09 1 200 kr
Budgivare 3 2022-06-17 23:47:13 1 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 16:53:04 1 100 kr
Budgivare 3 2022-06-17 23:47:13 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:10:11 950 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:10:11 900 kr
Budgivare 3 2022-06-17 23:45:34 850 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:10:11 550 kr
Budgivare 6 2022-06-17 20:07:32 500 kr
Budgivare 2 2022-06-17 19:32:11 450 kr
Budgivare 5 2022-06-17 10:52:20 400 kr
Budgivare 2 2022-06-17 10:16:54 350 kr
Budgivare 3 2022-06-16 23:26:59 300 kr
Budgivare 2 2022-06-17 10:16:50 250 kr
Budgivare 3 2022-06-16 23:26:59 200 kr
Budgivare 2 2022-06-17 10:16:46 175 kr
Budgivare 3 2022-06-16 23:15:10 150 kr
Budgivare 4 2022-06-16 23:25:28 125 kr
Budgivare 3 2022-06-16 23:15:10 100 kr
Budgivare 2 2022-06-16 21:47:04 75 kr
Budgivare 1 2022-06-16 20:40:02 50 kr