Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 25 JUN 19:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tenntavlor
nr. 626727

Tenntavlor + brickor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 01:04:05 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:01:52 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 01:04:05 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 21:46:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 16:56:22 50 kr