Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:03
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
2h, 49m, 35s
Kristianstad
Spara i minneslista
Kamerastativ
nr. 626728

Kamerastativ, cigarettändare m.m. delvis obeg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 06:36:41 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 01:10:05 350 kr
Budgivare 7 2022-06-25 06:36:36 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 01:10:05 300 kr
Budgivare 5 2022-06-22 23:27:05 250 kr
Budgivare 4 2022-06-21 11:28:50 200 kr
Budgivare 5 2022-06-22 23:26:40 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 11:28:50 175 kr
Budgivare 5 2022-06-22 23:26:04 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 15:09:44 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 11:29:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:50:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:24:45 50 kr