Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 25 JUN 19:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kaffekvarn
nr. 626730

Kaffekvarn, väggmodell, vaser m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 16:17:21 200 kr
Budgivare 1 2022-06-24 01:20:37 175 kr
Budgivare 5 2022-06-23 18:33:26 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 22:31:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 15:33:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:38:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:23:50 50 kr