Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 25 JUN 19:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Frukttallrikar
nr. 626731

Frukttallrikar, Gefle, samlartallrikar m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 19:02:51 175 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:12:06 150 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:02:45 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:12:06 125 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:02:06 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:12:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 21:46:37 50 kr