Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 19:06
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vinkylare
nr. 626732

Vinkylare, 2 st + ishink, B = 40 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-06-23 08:31:11 300 kr
Budgivare 5 2022-06-22 17:00:24 250 kr
Budgivare 6 2022-06-23 08:31:06 250 kr
Budgivare 5 2022-06-22 17:00:24 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 08:31:03 175 kr
Budgivare 5 2022-06-22 17:00:24 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:32:43 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 19:05:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:08:52 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:51:12 50 kr