Auktionen avslutad:
2 300 kr
Avslutas: 25 JUN 19:07
Utropspris:  2 400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Guldföremål
nr. 626733

Guldföremål 18k bla hänge byggd av vigselring med pärla tot V=6,8g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 4 2022-06-20 10:33:09 2 300 kr
Budgivare 5 2022-06-22 14:02:05 2 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:33:09 1 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:58:39 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:24 950 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 900 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:21 900 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 850 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:17 800 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 750 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:14 700 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 650 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:11 600 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 550 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:08 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 450 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:04 400 kr
Budgivare 2 2022-06-19 05:55:22 350 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:14:48 300 kr
Budgivare 1 2022-06-19 00:14:48 50 kr